SAPO ERDHI

HAVIT Gaming Mouse Pad MP838

390 L

 

Tapet mausi për lojëra nga Havit i cili kombinon një fund gome të qëndrueshme me një copë të hollë rrjetë sipër, duke ofruar një ekuilibër të përsosur të stabilitetit dhe lëvizjes së qetë të mausit. Baza e gomës siguron një kapje të fortë, duke e mbajtur të sigurt në vend gjatë seancave intensive të lojërave. Sipërfaqja e rrjetës së hollë ofron një strukturë ideale për kontroll të saktë, duke e bërë Havit MP838 një zgjedhje të shkëlqyer për lojtarët që kërkojnë stabilitet dhe performancë reaguese.

Ka stok

SKU: DUN2204-B Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HV-MP838

Color

Black

Material

Rubber Bottom + Fine Mesh Cloth

Details

• Smooth Movements
• Minimalistic Design
• Ultra Comfort
• Anti Slippery
• Soft Finish

Dimensions

250 x 210 x 2 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse pad