Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT M9034 Smart Watch

3,290 L

Kurseni: 700 L

Havit M9034 është një orë inteligjente e sofistikuar e cila vjen me një ekran me prekje 1,83″ me një rezolucion prej 240 x 280 pixels. Ndërtimi i qëndrueshëm, me materiale ABS+PC dhe një vlerësim IP67 të papërshkueshëm nga uji, siguron përdorim në kushte të ndryshme. Përtej dizajnit të saj elegant, M9034 shkëlqen në funksionalitet, duke ofruar një sërë funksionesh të pasura si gjurmimi i gjumit, monitorimi i rrahjeve të zemrës dhe monitorimi i oksigjenit në gjak. Me 24 modalitetet sportive, kontrolli i aplikacioneve, rikujtuesit e telefonatave dhe mesazheve, aftësia për të personalizuar sfondin kjo orë inteligjente është një shoqëruese gjithëpërfshirëse për ata që kërkojnë një përvojë interaktive dhe të personalizuar. Për më tepër, përfshirja e një bateria 300 mAh rrit jetëgjatësinë e saj, duke e bërë atë një pajisje të gjithanshme dhe të aftë për përdoruesit me nevoja të ndryshme jetese.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M9034

Color

Grey, Black

Materials
Case Material

ABS+PC

Waterproof Rating

IP67

Display
Type

TFT

Size

1.83"

Resolution

240 x 280 Pixels

Processor
CPU

RTL8763EW

Health
Features

• Heart Rate Monitoring
• Blood Oxygen Monitoring
• Sleep Tracking
• Fitness Tracking

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch