Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT M9035 Smart Watch

1,990 L

Kurseni: 1,000 L

Havit M9035 është një orë inteligjente e sofistikuar e krijuar për integrim pa probleme me pajisjet Android dhe iOS. Me një ekran të gjallë me prekje 1,83″ AMOLED me një rezolucion prej 240 x 284, ai ofron një ekran vizualisht mahnitës. Ndërtimi i tij i qëndrueshëm, me materiale ABS+PC dhe një vlerësim IP68 të papërshkueshëm nga uji, siguron përdorim në kushte të ndryshme. Përtej dizajnit të saj elegant, M9035 shkëlqen në funksionalitet, duke ofruar një sërë funksionesh të pasura si gjurmimi i gjumit, monitorimi i rrahjeve të zemrës dhe monitorimi i oksigjenit në gjak. Me mbi 50 modalitetet sportive, kontrolli i aplikacioneve, rikujtuesit e telefonatave dhe mesazheve, aftësia për të personalizuar sfondin kjo orë inteligjente është një shoqëruese gjithëpërfshirëse për ata që kërkojnë një përvojë interaktive dhe të personalizuar me veshje. Për më tepër, përfshirja e një bateria 240 mAh rrit jetëgjatësinë e saj, duke e bërë atë një pajisje të gjithanshme dhe të aftë për përdoruesit me nevoja të ndryshme jetese.

Ka stok

SKU: DUN2129-B Modeli: M9035 Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M9035

Color

Black

Materials
Case Material

ABS+PC

Waterproof Rating

IP68

Display
Type

AMOLED

Size

1.83"

Resolution

240 x 284 Pixels

Processor
CPU

BK3633

Health
Features

• Heart Rate Monitoring
• Blood Oxygen Monitoring
• Sleep Tracking
• Fitness Tracking

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch