SAPO ERDHI

Haweel Laptop Handbag

1,490 L1,690 L

 

Kjo cantë laptopi është bërë me pëlhurë Oxford të cilësisë së lartë nga jashtë dhe fanellë e butë nga brenda. Kombinimi i këtyre materialeve siguron mbrojtje me shumë shtresa, duke mbrojtur laptopin tuaj nga pluhuri, uji, gërvishtjet dhe goditjet. Canta përmban një dizajn ultra të hollë dhe të lehtë, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe udhëtim. Mund ta mbani lehtësisht me vete kudo që të shkoni pa shtuar masë të panevojshme. Zinxhiri i qetë me ngarkim të sipërm në çantë lejon qasje të lehtë dhe të përshtatshme në kompjuterin tuaj laptop. Mund ta vendosni shpejt dhe pa mundim laptopin tuaj brenda ose jashtë mëngës. Një nga veçoritë kryesore të kësaj mëngë laptopi është qëndrueshmëria dhe natyra e tij e papërshkueshme nga uji. Mund të keni paqe mendore duke e ditur se laptopi juaj është i mbrojtur edhe nëse ju derdhni aksidentalisht një pije ose ju kap papritur një mot me shi. Canta është e pajtueshme me modele të ndryshme laptop, duke përfshirë Apple MacBook Pro dhe MacBook Air, seritë HP Pavilion dhe Elitebook, Huawei MateBook, Lenovo Yoga dhe seritë Ideapad, Samsung Galaxy Chromebook dhe Galaxy Book, Xiaomi RedmiBook dhe Laptop Air, ASUS ARTONE dhe UX32LA. Seritë Dell Latitude dhe Inspiron, seritë ThinkPad ThinkBook dhe X1 dhe më shumë.

Color
Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

General
Size

13.3", 15.6"

Protection

Multiple-layer protection from dust, water, scratching, and shocks

Design

Ultra-slim and lightweight

Zipper

Smooth top-loading zipper for easy and convenient access

Waterproof

Made of durable and waterproof material

13.3" Compatibility

Apple: MacBook Pro 13.3 inch A1278 (2009 – 2012) , MacBook 13.3 inch A1278 (2009) , MacBook 13.3 inch A1342 (2008) , MacBook Air 13.3 inch A1237 (2008) , Macbook Pro Retina 13.3 inch
HP: Pavilion 13 , PAVILION X360 13-U , Elitebook 830 G7 , Probook635 Areao G7 , ProBook x360 435 G7 , ProBook430 G7 , SPECTRE X360 13 , Elite Dragonfly , ENVY 13 Wood , ENVY X360 13 , Probook 430 G5 , Probook 430 G6 , ENVY 13-AD110TU , ENVY 13-AD107TU ENVY 13-AD108TU , ENVY 13-AD108TX , ENVY 13-AD022TU , ENVY 13-AD021TU , SPECTRE X360 13-AC010TU , SPECTRE X360 13-AC014TU , Elitebook Folio G1 , ENVY 13-D100 , 4331s , 2560p , 4330s , dv3-4126TX , 5330m , dm3-1114AX , 4320s , dv3-4062TX , dv3-4063TX , G32-205TX , dv3-4125TX , dv3-4127tx , 6360b , 4321s
Huawei: MateBook E , MateBook 13 inch 2019 , MateBook 13 inch 2020 , MateBook X Pro 13.9 inch
Lenovo: YOGA Duet 2021 , YOGA 13s , Yoga Pro 13s Carbon , YOGA Duet 2020 , XiaoXin Pro 13 , Yoga 730-13 , XiaoXin Air 13 , YOGA 720-13 , Ideapad 720s 13.3inch , Yoga 370 13.3 inch , XiaoXin Air 13 Pro , K2450 , X240 , X240s X230S , X230i , X220i , X201i , L380 Yoga
Samsung: Galaxy Chromebook , Galaxy Book Ion , Galaxy Book Flex
Xiaomi: RedmiBook 13 , RedmiBook Air 13 , Laptop Air 13.3
ASUS: ARTONE , UX32LA
Asus: ROG Phone
Dell: Latitude 3320 , Latitude 13 , Latitude 7320 , Inspiron 13 , XPS 13 , Latitude 5300 , Vostro 13 5000 , Inspiron 7380 13.3 inch , Adamo XPS 13
ThinkPad: ThinkBook 13x 2022 , ThinkBook 13x , ThinkBook Plus 2 , X13 2021 , X1 Titanium , X1 Nano , S2 Yoga 2021 , X1 Fold , S2 2021 , X13 , S2 2020 , X390 , X390 Yoga , L13 Yoga X395 , ThinkBook 13s , New S2 , 11e Yoga Gen 6 , X1

15.6" Compatibility

Apple: Macbook Pro Retina 15 inch
HP: ZBook 15 , PAVILION 15-AU000 , PAVILION 15-BC000 , OMEN 15-CE000 , Pavilion 15 , Probook 450 G6 , Spectre X360 15 , 15-dh0154TX , 15-da0010tx , PAVILION X360 15-BR007TX , 15q-bu100TX , 6560b , 8560p , dv6-6151tx dv6-6153tx , dv6-6152TX , 4530s , g6-1101AX , dv6-1331tx , g6-1100TX , g6-1109TX , g6-1110TX , dv6-6103tx , dv6-6100tx , dv6-6101tx , ENVY 14-1214tx Beats , CQ62-211AX , dv6-1330TX , 6550b , Envy 15-1007TX
Huawei: MagicBook X 15 2021 , MagicBook 15
Lenovo: Ideapad 100-15 , Ideapad 320-15 , Ideapad 330S-15 , V130-15 , Ideapad 330-15 , Y7000P 15.6inch , YOGA 720-15 , E545 , Z505 , E535 , E50 , L570
Samsung: NP750XBE-X06CN , Galaxy Book Flex(NP950QCG-X01CN) , NP750XBE-X03CN , 950XBE-X02 , 950XBE-X01
Xiaomi: Laptop Pro 15.6 , Redmi Book Pro 15
ASUS: Rog magic 15 15.6 inch , VivoBook Pro 15 , X , ProArt G15 , VivoBook15 x , FL8700 , Asus FA506IU 15.6 inch , VivoBook 15s X , Y5200 , PX574FB8265 , Mars15 , V5000FB8265 , Y5100UB8250 , PX554 FX86FE 15.6 inch , ROG FX503 , FX80 , L8000UN8550 , FX63VD7700 , A580UR8250 , ROG GX501VIK7700 , F556UQ7200
Dell: G3 15 , Alienware 15(R2) , Latitude 15 5000 , Inspiron 15 7000 , XPS 15 , Studio 15
Acer: SF315-51G-52A8 , AN515-51-50MK , A715-71G-78Z8 , PT715-51-76BB
ThinkPad: ThinkBook 15 , ThinkBook 15P , P15v , L15 , P15s , E590 , T590 , P53 , E15 , L590 , E595 , P52s
MECHREVO: Z3 Pro , Umi Pro III , Umi CC , Umi Pro II , Z3 Air , CODE 01 , Umi Air II , Z3 Air-S
MACHENIKE: F117-X , MACHCREATOR-M , MACHCREATOR-L , MACHCREATOR-MCi1p , T58-VAF8 , T58-T , T58-VA2 , T58-VB , T58-VCI1p , Machbook-PD1 , Machbook-PCi1 , F117 , F117-BB3
Alienware: X15 R1 , M15 R6 , M15 R4 , M15 R5 , M15

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Haweel Laptop Handbag