Picun W13 Bluetooth Earphones

1,990 L

 

Kufjet W13 janë projektuar për njerëzit që vlerësojnë rehatinë. Kan dizajn ergonomik dhe janë shumë të vogla në përmasa. Mjafton ta lidhni me aparain tuaj celular dhe filloni të dëgjoni muzikë.

Ka stok

SKU: DUN910-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Range

10 m

Standby time

250h

Time of listening to music

5h

Charging time

1.5 hours

Frequency range

20Hz-20KHz

Charging interface

USB Type C

Compatible with

all wireless devices that support bluetooth 5.0 (Android, iOS, Windows)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2x Cordless Earphone

1x Charging case

1x USB-C cable

1 x manual