HP 15.6 Active Backpack

4,990 L

 

Çantë e bukur dhe plot hapsirë nga HP.  Ka xhepa të brendshëm për mbajtjen dhe mbrojtjen e laptopit dhe sendeve të tjera gjithashtu edhe një xhep të jashtëm ku mund të fusni shishen e ujit.

Ka stok

SKU: SBZA0624 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

BLACK/MINT GREEN

Screen size

15.6"

Material

Nylon

Dimensions (W x D x H)

460 x 300 x 140 mm

Weight

0.52 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack