SAPO ERDHI

HP Multimedia Speakers DHS-2111S

2,290 L

 

Pavarësisht dizajnit të tyre kompakt, HP DHS-2111S jep tingull të lartë dhe të pastër kristal.
Ka një fuqi maksimale prej  2 x 3 W nga altoparlantët dhe 5W nga subwooferi dhe tingull rrethues 360° për të transmetuar efikasitet optimal dhe zë të lartë me cilësi maksimale.

Ka stok

SKU: CNG3426-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Configuration

2.1

Rated power

3W * 2 + 5W

Peak Power

11W

Connectivity

Wired USB
3.5mm AUX Jack

Surround Sound

Yes

Volume Control

Yes

Frequency Response

150 – 20,000 Hz

Impedance

Dimension
Cable Length

1.2m

Subwoofer

128 x 95 x 105 mm

Speakers

64 x 78 x 55 mm

Weight

810 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x Speaker

1 x Subwoofer

1 x Manual