Ofertë!
OFERTA ONLINE

Harman Kardon Onyx Studio 8

24,990 L

Kurseni: 25,000 L

Shijo tingullin nga altoparlanti Onyx Studio 8 nga Harman Kardon i cili vjen me një dizajn elegant. Altoparlanti i rrumbullakosur i mbuluar me pëlhurë është i anuar dhe ka një unazë alumini të anodizuar, e cila është edhe doreza e fortë e basit dhe e transportit të Onyx Studio 8 në një. Në cilëndo dhomë që vendosni Onyx Studio 8, ai do të kalibrohet automatikisht kur ta ndizni. Ky tingull i optimizuar është i detajuar me bas të thellë, falë daljes së tij 50W RMS nga një woofer 4,7″ dhe tweeterat e dyfishtë 0,8″. Krijuar për më shumë se muzikë, lidheni telefonin tuaj dhe përdorni mikrofonin e integruar të fushës së largët për të kryer telefonata pa duar nga kudo në dhomë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

JBL PartyBox Encore

39,990 L
 
- 8%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL Party Box 110

36,990 L
Kurseni: 3,000 L
OFERTA ONLINE

JBL Boombox 3

39,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Model

Onyx Studio 8

Color

Champagne, Black, Blue

General Specifications
Transducers

Woofer 1 x 120mm, Tweeter 2 x 20mm

Rated output power

50 W RMS

Power supply

100-240Vac, 50Hz/60Hz

Frequency response

50Hz – 20kHz (-6dB)

Signal-to-noise ratio

> 80 dB

Control and Connection Specifications
Bluetooth® Version

5.2

Bluetooth® Profiles

A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Bluetooth® Transmitter Frequency Range

≤ 12dBm (EIRP)

Bluetooth® Transmitter Modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Wired Connectivity
Inputs

1 x 1/8" / 3.5 mm Stereo (Audio)
1 x USB-C (Data)

BATTERY
Battery Type

Li-ion polymer 11.70 Wh (equivalent to 3.6 V/ 3250 mAh)

Battery Charge Time

5 hours

Music Play Time

up to 8 hours

Dimensions & Weight
Dimensions

312 x 275.8 x 163.8 mm

Weight

3.52 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 

  • 1 x Onyx Studio 8
  • 1 x Power cable
  • 1 x Printed materials