SAPO ERDHI

HP Pro Tower 290 G9 8GB, 256GB SSD, Core i3

41,990 L

 

Merrni kombinimin e jashtëzakonisht dhe të shkëlqyer të performancës reaktive, lidhjes dhe shpejtësisë me një procesor Intel® Core™ të gjeneratës së 12-të që ju lejon të nisni, krijoni dhe të lidheni shpejt dhe me besueshmëri.

• Intel® Core™ i3-12100
• 8GB RAM + 256GB SSD
• Intel® UHD Graphics 730

Ka stok

SKU: ITD1741 Modeli: 6B2S8EA Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Color

Black

Model

6B2S8EA

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-12100

Processor Frequency

Up to 4.3GHz

Processor cores

4 cores

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 2933

Memory

256GB SSD

MEMORY SLOTS

2 DIMM

SSD DETAILS

M.2 NVMe

CARD READER INTEGRATED

No

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 730

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

Slim DVD Writer

NETWORKING
Connectivity

Wired

ETHERNET LAN

Integrated 10/100/1000M GbE LAN

PORTS & INTERFACES
DETAILS

Front :
1x Slim DVD Writer
1x Power Button
1x Combo jack, Headphone / Microphone
4x SuperSpeed USB 5Gbps port

Rear :
1x Audio Line out
1x Audio Line in
1x HDMI Port
1x VGA Port
4x USB 2.0 port
1x RJ-45 Network connector
1x Power Cord connector

AUDIO
Audio Details

Integrated

SOFTWARE
Operating system
Power
AC ADAPTER POWER

180W EPA90 (Gold) +12V

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

155 x 303 x 337 mm

Weight

4.7 Kg

KEYBOARD & MOUSE
TYPE

USB Keyboard + Mouse

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

1x Mouse

1x Keyboard

1 x Manual