SAPO ERDHI

HP Tri-Color Ink Cartridge 901

3,000 L

 

HP 901 është një toner me performancë të lartë, projektuar për përdorim në disa printera të Hewlett-Packard (HP). I njohur për besueshmërinë dhe cilësinë e lartë të printimit, ky toner ofron tekst dhe grafika të qarta, duke e bërë atë ideal për nevoja printimi profesionale dhe personale. Me një prodhim prej rreth 360 faqesh, ai ofron zgjidhje printimi me kosto efektive, duke reduktuar nevojën për zëvendësime të shpeshta. 

Ka stok

SKU: KTHP0030 Modeli: HP 901 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

HP

Color Capability

Cyan, Magenta, Yellow

Page Reach

Print up to 360 pages

Compatible with

• HP Officejet J4500 All-in-One Series
• HP Officejet 4500 All-in-One Series
• HP Officejet J4680 All-in-One

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Ink Cartridge