HP USB V2.0 A-Plug B-Plug Cable 3M

490 L990 L

 

Kabllo printeri USB 2.0 A-plug B-plug. Përbërë nga material rezistent dhe e çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Color
Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

DHC-PT100

Color

Black

Cable Size

1.5 m, 3m

Features

Maximum data transfer rate: 480 Mbit/s

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  HP USB 2.0 A-plug B-plug cable