Të Përdorura

HP ZBook 15 G5 Workstation 15.6″, 500GB SSD, Core i5

54,990 L99,990 L

 

HP ZBook 15 G5  është laptopi i duhur për të punuar në programe dizajni si Photoshop, InDesign, Premiere Pro, Illustator etj. Fal baterise me kapacitet të madh 90WHr mund të punoni me orë të tëra pa u shqetësuar nga kablloja e bezdisshme e karikusit. Ka ekran me madhësi 15.6 inç dhe rezolucion Full HD për pamje sa me të qarta dhe me detaje.

• Intel® Core™ i5-8400H
• 16GB, 32GB RAM + 500GB SSD
• 15.6″ Full HD Display
• NVIDIA® Quadro P1000 4GB

Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Business Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8400H

PROCESSOR FAMILY

8th Gen. Intel® Core™ i5

Processor frequency

Processor Base Frequency 2.50 GHz
Max Turbo Frequency 4.20 GHz

PROCESSOR CACHE

8 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB, 32GB

RAM TYPE

SODIMMs

Memory

500GB SSD

SSD Details

M.2 PCIe

Card reader integrated

yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® Quadro P1000

On-board graphics adapter

Yes

GRAPHICS MEMORY

4GB

Discrete graphics adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel Dual Band Wireless-AC 9560 802.11a/b/g/n/ac (2×2)

Ethernet Lan

No

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

Left side
(1) RJ-45/Ethernet
(1) USB 3.0 (charging)
(1) USB 3.0
(1) Security lock slot

Right side
(1) HDMI 2.0
(2) Thunderbolt 3 (supporting DisplayPort 1.3, USB 3.1 Gen 2, PCIe Gen 3 devices)
(1) Stereo microphone-in/headphone-out combo jack
(1) Power connector
(2) USB 3.0

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array digital microphone

Built-in Speakers

Dual stereo speakers

CAMERA
Front camera

720p HD webcam

KEYBORD
Numeric keypad

Yes

Pointing device

Touchpad

BATTERY
Battery technology

Polymer battery

Battery capacity

90 WHr

NUMBER OF BATTERY CELLS

4-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

Starting at 2.6 kg

Dimensions (W x D x H)

375.9 x 264.16 x 25.4 mm (14.8 in x 10.4 in x 1.0 in)

POWER
AC ADAPTER POWER

HP 150W Slim Smart AC adapter

SECURITY
Fingerprint reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Adapter

Garancia e produktit

12 Muaj