SAPO ERDHI

HUTT W55 Smart Window Cleaning Robot

24,990 L

 

Roboti për pastrimin e dritareve përmban planifikim inteligjent të rrugës, shmangie të pengesave dhe aftësinë për të mbledhur të dhëna për sipërfaqen e xhamit për të rregulluar presionin e pastrimit bazuar në nivelet e papastërtive. Arrin pastërti 99% duke përdorur sensorë për të pastruar xhamin pa lënë vija ose filigranë. Kapset speciale të robotit që nuk rrëshqasin dhe sensori rrotullues kundër rënies sigurojnë fleksibilitet dhe parandalojnë që ai të ngecë ose të bjerë. Me një motor brushless, ai gjeneron thithje të fuqishme deri në 2800PA dhe mund të përballojë tensionin vertikal. Dizajni ultra i hollë e lejon atë të pastrojë në mënyrë efektive dritaret dhe teknologjia e reduktimit të zhurmës siguron një funksionim të qetë. Ai është i pajisur me një sistem sigurie anti-fikje UPS dhe mund të pastrojë sipërfaqe të ndryshme përveç dritareve, duke përfshirë pllaka qeramike, dyer xhami, dyer druri, dollapë të mëdhenj, pasqyra.

Ka stok

SKU: CNG3736-W Modeli: W55 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

W55

Color

White

Power and Performance
POWER

90W

VOLTAGE

24V

SUCTION

2800PA

BATTERY CAPACITY

650 mAh

Design and Features
Info

• Intelligent path planning, able to avoid obstacles.
• Collects glass surface data. Dynamically adjusts window cleaning pressure to wipe clean glass with different degrees of dirt.
• Achieves 99% cleanliness at all times. Built-in detecting edge sensors. Cleans frameless glass without leaving any streaks or watermarks.
• Non-slip special track. Multi-layer composite material track design, not afraid of strong wind.
• Rotating anti-drop sensor. Can be flexibly rotated, mowed, edged, and turned at any position of the window. It is determined not to be stuck or fall.
• Brushless motor 25000RPM/MIN brings surging suction power. Can withstand 7KG vertical tension.
• Only 6CM ultra-thin design. Not afraid of having security windows, lighter body.
• Noise reduction air duct design, quiet without blowing hands.
• UPS anti-power-off safety system. Accidental power-off can be absorbed for 30 minutes and continue to alarm.
• In addition to windows, it can also wipe other facades of the house. Can be used for ceramic tiles, glass doors, wooden doors, large wardrobes, bathroom glass, mirrors, and other materials.

Dimensions & Weight
Dimensions

7.65×24.8х24.8 cm

Weight

1.8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HUTT Window Cleaning Robot

4 x Mop Pad

1 x Remote Control

1 x Charging Plug

1 x Power Adapter

1 x Safety Rope

1 x 100ml Spray Bottle

1 x User Manual