Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Filter

4,990 L

Kurseni: 4,000 L

Filter ajri super efektiv me 3 nivele filtrimi. Eleminon 99.97% te tymit, pluhurave, polenit dhe të gjithë copëzave të tjera të vogla me madhësi deri në 0.3 mikron. Ky filtër është i përshtatshëm për Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 37%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Air Purifier 4

16,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 28%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact

8,990 L
Kurseni: 3,500 L
- 23%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

22,990 L
Kurseni: 7,000 L
- 30%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite

13,990 L
Kurseni: 6,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Specification
Product external diameter

Φ226mm

Product height

360mm

Applicable models

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro Filter x 1

User manual x 1