Intenso Top Performance M.2 SSD

2,990 L5,990 L

 

Intenso Top Performance M.2 SSD përmirëson në mënyrë të ndjshme kompjuterin tuaj. Ka shpejtësi leximi dhe shkrimi deri në 520 MB/s dhe 500 MB/s dhe është e përshtatshme për laptop ose kompjuter të tipit desktop.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

256GB, 512GB, 1TB

FORM FACTOR

M.2 SATA III

Sequential Read/Write

520/500MB/s

Storage Temperature

-40°C~85°C

Operating Temperature

0°C~70°C

Dimensions

3.15 x 0.87 x 0.16 inches

Weight

6g (All capacities)

Features

• Low Noise
• M.2 SATA III
• Shock resistant
• Smart Command Support
• Eco Power

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Intenso Top Performance M.2 SSD