Ofertë!
OFERTA ONLINE

JBL Party Box 110

36,990 L

Kurseni: 3,000 L

JBL Speaker Party Box 110 e kthen çdo ambient në një party të vertetë falë dy niveleve të basit të përshtatshme me fuqi 160 W, baterisë prej 12 orëve, është i papërshkueshëm nga uji dhe praktik për t’u transportuar në cdo ambient që dëshironi. Mund të përshtasni ngjyrat dhe paternat e dritës për të krijuar vibe-in  e duhur për të përjetuar një eksperiencë audiovizuale të paharrueshme.

Ka stok

SKU: DUN1601-B Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL GO 3 Portable Wireless Speaker

4,490 L
Kurseni: 500 L
BEST DEALS

JBL Flip 5 Waterproof Bluetooth Speaker

9,990 L14,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
11 g/kg
Brand
Color

Black

KEY SPECS
Rechargeable

12 hours

USB Device Charging

Yes

AUDIO
Minimum Frequency Response

45 hertz

Maximum Frequency Response

20 hertz

Speaker Pairing

Yes

CONNECTIVITY
Wireless

Yes

Connectivity Technology

Bluetooth

Bluetooth

5.1

FEATURES
Water Resistant

Yes

Lighting Type

Multicolor, Party

POWER
Battery Charge Time

3.5 hours

Battery Type

Lithium-ion polymer

DIMENSIONS
Dimension

Height-22.4 inches
Width-11.6 inches
Depth-11.8 inches

Weight

23 pounds

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Party Box 110

1 x AC Power Cord

1 x User Manual