Ofertë!
OFERTA ONLINE

JBL Live 670NC Wireless Headphones

8,490 L

Kurseni: 1,500 L

Me basin e fuqishëm te saj JBL sjell Kufjet Live 670NC. Dizajni mbi vesh dhe me peshë të lehtë ofron komfort maksimal. Me performancë të fuqishme kufjet janë të palosshme dhe kompakte për t’u marrë në çdo aventurë. Merrni telefonata dhe menaxhoni muzikën pa nevojën e duarve falë butonit në krah të kufjeve për të aktivizuar asistencën e zërit për suport nëse jeni në lëvizje. Mund ti shijoni gjithë ditën falë baterisë jetëgjatë prej 65 orësh. Kufjet lejojnë lidhjen me dy pajisje me bluetooth në të njejtën kohë, duke siguruar që nuk do të humbisni asnjë telefonatë ndërkohë që mund të vazhdoni vidjon tuaj në tablet. Zgjidhni ngjyrën që përshtatet me stilin tuaj dhe shijoni cilësinë e mrekullueshme të muzikës që JBL ofron.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Live 670NC

Color

Sandstone, Black, White

General Specifications
Driver size (mm)

40

Number of Microphones

2

Audio Specifications
Driver Sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

98

Dynamic Frequency Response Range

20 Hz – 20 kHz

Impedance

32 ohms

Connection Specifications
Bluetooth

5.3

Bluetooth Profiles

HFP v1.8, A2DP v1.4, AVRCP v1.6.2

Bluetooth Frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth Transmitted Modulation

GFSK, π/4 DQPSK , 8DPSK

Bluetooth Transmitter Power

≤ 13 dBm (E.I.R.P)

Battery
Charging Time

3 H

Maximum Play Time

65 h

Features
Foldable

Yes

Audio cable

Yes

Remote control on ear cups

Yes

Voice Assistant integration

Yes

Built-in Microphone

Yes

Flat-fold design

Yes

Hands Free Call

Yes

JBL Pure Bass Sound

Yes

Multi-Point Connection

Yes

Wireless

Yes

Over-ear

Yes

Rechargable battery

Yes

Bluetooth

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

Ear Cup External Height 6.9 cm
Ear Cup External Width 6.9 cm
Ear Cup Internal Height 2.7 cm
Ear Cup Internal Width 2.7 cm
Ear Cup Depth 1.9 cm

Weight

219 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Live 670NC headphones

1 x USB-C Charging Cable

1 x Detachable audio cable

1 x Warranty/Warning

1 x Quick Start Guide