Ofertë!
OFERTA ONLINE

JBL Tune 520BT Headphones

3,990 L

Kurseni: 1,000 L

Kufjet JBL Tune 520BT vijnë me bas mjaft të fuqishëm falë tekonologjisë më të fundit BT 5.3. Të lehta në përdorim, këto kufje mundësojne deri në 57 orë argëtim dhe 3 orë të tjera ekstra vetëm me 5 minuta karikim. Shkarkoni falas aplikacionin JBL Headphones App dhe personalizoni audion përmes EQ, ndërkohë që asistenca vokale ju orienton mbi veçoritë e kufjeve. Menaxhoni telefonata, audio dhe volumin lehtësisht përmes butonave. Nëse ju vjen një telefonatë gjatë kohës që po shikoni një video, kufjet 520BT menjëherë kalojnë tek pajisja juaj celulare duke mos humbur asnjë telefonatë. Kompakte dhe të rehatshme edhe pas shumë orësh përdorimi, kufjet 520BT mund të palosen për t’u vendosur në çantë dhe të jenë kudo me ju.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 15%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL Live 670NC Wireless Headphones

8,490 L
Kurseni: 1,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Tune 520BT

Color

Purple, Black, Blue, White

General Specifications
Driver size (mm)

33

Number of Microphones

1

Audio Specifications
Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

102 dB SPL@ 1kHz 1mW

Dynamic frequency response range

20 Hz – 20 kHz

Impedance

30

Connection Specifications
Bluetooth

5.3

Bluetooth profiles

HFP 1.7.2, AVRCP 1.6.2, A2DP 1.3.2

Bluetooth frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4-DQPSK, 8-DPSK

Bluetooth transmitter power

6 dBm (E.I.R.P)

Battery
Charging time

2 H

Maximum play time

57 H

Features
Foldable

Yes

Built-in Microphone

Yes

Hands Free Call

Yes

JBL Pure Bass Sound

Yes

Multi-Point Connection

Yes

Voice Aware

Yes

Speed charge

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

Ear Cup External Height 7.3 cm
Ear Cup External Width 7.3 cm
Ear Cup Internal Height 3.1 cm
Ear Cup Internal Width 3.1 cm
Ear Cup Depth 1.8 cm
Audio Cable Length 1.2 m

Weight

Weight (g) 157

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Tune 520BT headphones

1 x USB-C Charging Cable

1 x Warranty/Warning

1 x Quick Start Guide