JBL Wave Buds

4,990 L

 

Shijoni basin e thellë që JBL di ta ofrojë më së miri, audion me kualitet të lartë dhe kufjet me bluetooth ndër më të besueshmet për argëtim në çdo kohë dhe vend. Dizajni ergonomik i JBL Wave siguron komfort maksimal sa do harroni që i keni vendosur. Bateria jetëgjatë mundëson 8 orë argëtim por me kasën e tyre kufjet ofrojnë deri ne 24 orë dhe karikohen shpejt duke përfituar 2 orë përdorimi me vetëm 10 minuta karikim. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Beige

Eabuds
Earpiece Design

In-Ear (Intra-Aural)

Driver Type

Dynamic

Driver Size

8 mm

Impedance

16 Ohms

Performance
Frequency Response

20 Hz to 20 kHz (Wireless)

Sensitivity

100 dB SPL at 1 kHz

Maximum Sound Pressure Level (SPL)

95 dB

Wireless Modulation

π/4 DQPSK, 8DPSK, GFSK

Bluetooth

5.2

Bluetooth Profiles

A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HFP 1.7

Bluetooth Transmitter Power

10 dBm

Battery Capacity

47 mAh

Battery Life

8 Hours (BT)
4.5 Hours (Talk)

Quick Charging Times

10 Minutes for 2 Hours

Recharge Time

2 Hours

Charging Case
Additional Runtime with Charging Case

24 Hours (BT)

Battery Chemistry

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Capacity

550 mAh

Charging Interface

USB-C

Dimensions & Weight
Dimensions

Earphones: 21.5 x 20.4 x 15.8 mm
Charging Case: 68.9 x 37 x 26.7 mm

Weight

Earphones: 4.5 g (Each)
Charging Case: 34 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Wave Buds earbuds

1 x Charging case

1 x USB Type-C charging cable

1 x 3 sizes of eartips

1 x Warranty / Warning (W / !)

1 x Quick Start Guide / Safety Sheet (S / i)