SAPO ERDHI

JBL Wave Flex True Wireless Earbuds

5,990 L

 

Me basin e fuqishëm, deri në 32 orë gjithsej jetëgjatësi baterie dhe një dizajn të sigurt e të rehatshëm, JBL Wave Flex rezistente ndaj spërkatjeve dhe pluhurit janë krijuar për argëtimin tuaj të përditshëm. Pavarësisht nëse jeni duke ecur në rrugët e qytetit ose duke pushuar në plazh, telefonatat tuaja stereo do të jenë gjithmonë të qarta, ndërsa teknologjia Smart Ambient ju mban të vetëdijshëm për rrethinën tuaj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 15%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL Live 670NC Wireless Headphones

8,490 L
Kurseni: 1,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Beige, Black, Blue

Connection
Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.2

Bluetooth profiles

A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7

Bluetooth frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

<13 dBm

Audio Specifications
Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

105

Dynamic frequency response range (Hz)

20 Hz – 20 kHz

Impedance (ohms)

16

Battery
Charging case battery life (max hours)

24

Charging time (hours from empty)

2

Maximum play time (hours)

32

Features
Details

• Ambient Aware
• TalkThru
• Touch Control
• Water Resistant
• IP54
• Charging cable
• Built-in Microphone
• Hands Free Call
• True Wireless
• Charging case
• Speed charge
• Rechargable battery
• Bluetooth

Weight
Earpiece Weight

7.6 g

Charging Case Weight

35.1 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Wave Flex earbuds

1 x Charging case

1 x USB Type-C charging cable

1 x Warranty / Warning (W / !)

1 x Quick Start Guide / Safety Sheet (S / i)