SAPO ERDHI

JBL Wireless Microphone Set

13,990 L

 

Sistemi i mikrofonit me valë JBL ofron një përvojë të shkëlqyer audio me cilësinë e tij të lartë vokale dhe Tingullin Origjinal JBL Pro, duke siguruar qartësi dhe detaje të qarta kristal pa asnjë bllokim, vonesë ose shtrembërim. Marrësi wireless me dy kanale UHF lejon lidhjen pa ndërprerje të dy mikrofonave për deri në 6 orë përdorim, duke u ofruar interpretuesve lirinë për të marrë në qendër skenën pa u shqetësuar për kufizimet e energjisë. Konfigurimi plug-and-play thjeshton funksionimin, duke lejuar përdorimin e menjëhershëm duke ndezur marrësin dhe mikrofonin. Me një model polar kardioid, një përgjigje të gjerë frekuence prej 65 Hz deri në 15 kHz dhe karakteristika si një raport sinjali ndaj zhurmës prej 60 dBA dhe një diapazon dinamik prej 100 dB, ky sistem ofron performancë të nivelit profesional.

Ka stok

SKU: CNG4107-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Distance

>10m

Polar Pattern

Cardioid

Frequency response

65 Hz-15kHz

Signal-to-Noise(S/N) ratio

60 dBA

UHF frequency band

470-960MHz

THD

0.5%

Dynamic Range

100 dB A-weighted

Transmitter transmitting power

<10 mW

Receiver input

1/4"(6.3) mm

Receiver maximum Output Level

-13dBV

Receiver rechargeable Battery

Lithium-ion Polymer 3.7WH

Receiver charge time

2 hours @5V/1A

Microphone battery

4 x AA alkaline

Dimensions & Weight
Dimensions

Microphone: 50 x 233 mm
Receiver: 70 x 80x 20 mm

Weight

235 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x Wireless Microphones

1 x Wireless Receiver

1 x USB-C cable

1 x Quick-Start Guide

1 x Safety sheet

1 x Warranty Card