Ofertë!
OFERTA ONLINE

USB Sandisk Ultra 130 MB/s

690 L4,490 L

USB SanDisk Ultra 3.0 kombinon transferta te shpejta te dhenash me shpejtesi deri ne 130Mb/s dhe dizajn kompakt ne nje pakete te vetme.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Memory Internal

16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB

Interface

USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)

Connector

USB Type-A

Read Speed

Maximum: 130 MB/s

Write Speed

Maximum: 40 MB/s

Encryption

128-Bit AES

Operating Temperature

0 to 45°C

Dimensions

56.0 x 21.5 x 10.4 mm

Weight

20.4 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB Sandisk Ultra 130 MB/s