SAPO ERDHI

Kodak 500+ Ultra Wireless Headphones

4,990 L

 

KODAK 500+ ULTRA janë ideale për stërvitje në palestër, ecje apo edhe vetëm udhëtimin e përditshëm, këto kufje me wireless japin tinguj mbresëlënës bas dhe treble. Gominat e veshëve të përshtatëshme që ju ndihmojnë në minimizimin e zhurmës së padëshiruar të sfondit. Butonat e integruar në vesh ju lejojnë të ndaloni, luani, bëni ose merrni një telefonatë lehtësisht.
I përshtatshëm, elegant dhe i zgjuar me bateri qe zgjat 36 orë!

Ka stok

SKU: CNG3091-B Modeli: 500+ Ultra Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

500+ Ultra

Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Bluetooth Profile

HFP, A2DP, HSP, AVRCP

Microphone

Yes

Speaker diameter

40mm

Speaker Impedance

32Ω

Speaker Sensitivity

96 db

Frequency range

20-20000

Playtime

Up to 36 hours

Design

Foldable, On device controls

Water Resistant

IPX4

Charging Port

Micro USB

USB Input

5Vdc, 500mA

Low battery Warning

Voice indication

Operating Temperature

0°C- 40°C; 45-85% RH

Housing material

ABS, TPE, Silicon & Metal

Weight

165 g

Compliance

CE & RoHS.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Headphones

1 x Micro USB Cable

1 x Manual