Kodak Max Super Alkaline 27A

190 L

 

Perdorim te gjate per pajisjet me perdorim te perditshem. E pershtatshme per alarmin e makines, drynat elektronik dhe shume pajisje te tjera. 

Ka stok

SKU: BKD04 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim