Ofertë!
GËZUAR FESTAT

Kodak Wireless Earbuds 500+ Ultra

3,590 L

Kurseni: 1,400 L

:
:
:

Kufjet KODAK 500+ nuk kanë tela që ju pengojnë, këto kufje janë shoqëruesi ideal për stërvitje në palestër, ecje apo edhe udhëtime ditore.
Tingulli i këtyre kufjeve është tepër i qartë, me një bas të gjallë dhe të mprehtë. Mbulesat e tyre silikoni, të përfshira në tre madhësi,
eliminojnë zhurmën e jashtme dhe i përshtaten në mënyrë të përkryer veshit tuaj.
Duke qenë të ndjeshme në prekje, këto kufje ju lejojnë të jeni funksional pa e hapur telefonin tuaj celular.

Ka stok

SKU: CNG3089-W Modeli: 500+ Ultra Kategori: , , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

500+ Ultra

Color

White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Bluetooth Profile

HFP, A2DP, HSP, AVRCP

Microphone

Yes

Speaker Impedance

16Ω

Speaker Sensitivity

96 db

Frequency range

20-20000

Design

On Device Touch Control

Water Resistant

IPX4

Charging Port

USB-C

USB Input

5Vdc, 500mA

Low battery Warning

Blue LED short flash

Operating Temperature

0°C- 40°C; 45-85% RH

Housing material

ABS, TPE, Silicon & Metal

Weight

36 g

Compliance

CE & RoHS.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 

1 x Pair Wireless Earbuds
1 x Type-C USB Battery charging case
1 x Type-C USB charging cable
3 x Pair Silicone Eartips
1 x User manual