SAPO ERDHI

Kugoo Electric Scooter G2 Max

69,990 L

 

Me bateri 20Ah e cila suporton udhëtim deri në 80 km me një karikim të vetëm, Kugoo G2 Max ju mundëson një eksperiencë të re udhëtimi plot entuziazëm dhe siguri në përditshmërinë tuaj. Pajisur me motor të fuqishëm 1000W dhe shpejtësi maksimale deri në 45 km/h. Kugoo G2 Max ka tre nivele të ndryshme shpejtësie, është i pajisur me dritë të fuqishme për udhëtim më të lehtë dhe të sigurt në orët e vona, si dhe një strukturë 9” të gjerë duke ju lejuar të qëndroni komfort gjatë udhëtimit. Siguron një rrugëtim të qetë falë sistemit të amortizimit i cili zbut goditjet, me goma pneumatike 10” me rezistencë të lartë, është pajisur me ekran me prekje dhe një buton për kontroll sa më të lehtë të skuterit, si dhe mund të paloset për ta marrë kudo dhe kurdo , për të shijuar lirinë e rrugëtimit me të në çdo kohë dhe vend.

Ka stok

SKU: CNG3836-BO Modeli: G2 Max Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
31 g/kg
Brand
Model

G2 Max

Color

Orange/Black

Specifications
Motor Power

1000 W

Speed

Up to 45 km/h

Range

About 80 Km

Max Climbing

30 degree

Brakes

Disc Brake for Front & Rear

Tires

10" Pneumatic tires

Working Temperature

-10°C – 40°C

IP Rating

IPX4

Rider
Age

16+

Weight Capacity

120 Kg

Battery & Charging
Battery Type

Li-ion Battery

Battery

48V 20Ah

Input Voltage

110–240V
50-60Hz

Charging time

9-10 hours

Charger
Model

GJS150-5460200

Input

AC 100-240V
50/60Hz

Output

DC 54.6V=2.0A

Features
Details

• Powerful Light
• Wide 9'' Stand Deck
• Shock-Absorption System
• Foldable

Dimensions & Weight
Unfolded dimensions

1220 x 650 x 1290 mm

Folded dimensions

1220 x 650 x 560 mm

Weight

31 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kugoo Electric Scooter G2 Max

1 x Charger

1 x User Manual