SAPO ERDHI

Lenovo AIO ThinkCentre Neo 30a G4, 23.8″, 16GB, 512GB SSD, Core i5

79,990 L

 

Përjetoni përgjigjen e menjëhershme të çdo komande dhe shpejtësinë e përpunimit të materialit e cila do ju impresionojë dhe reduktojë kohën tuaj të punës. Ky all-in-one nga Lenovo me ekran 23.8” dhe rezolucion Full HD do lehtësojë lodhjen e syve gjatë orëve të punës falë hapësirës mëse të mjaftueshme të punës që ju mundëson, ndriçimit të lartë si dhe gamës së gjerë të ngjyrave. Me dizajn minimalist dhe detaje elegante ky all-in-one përshtatet me çdo ambient pune mjaft estetikisht.

 

• Intel® Core™ i5-13420H
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: PKM60 Modeli: 12K0000HCR Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
10 g/kg
Brand
Color

Raven Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-13420H

Processor family

13th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.60 GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

Processor Cores

8 Cores

Memory & Storage
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4-3200 MHz

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2 Slots

SSD DETAILS

M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

Yes

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi® 6, 11ax 2×2

ETHERNET LAN

Integrated 100/1000M

BLUETOOTH

Bluetooth 5.1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen 2
1x HDMI® 1.4
1x Ethernet (RJ-45)
1x power connector

SOFTWARE
Operating system
Camera
Front Camera

HD 720p

Audio
Speakers

3W x2

Microphone

2x, Array

Power
AC Adapter Power

90W

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

6.7 kg

Dimensions

541 x 207.5 x 433.8 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj