Lenovo Le Coo Wireless Keyboard and Mouse KW201

1,490 L

 

Tastier dhe maus wireless nga Lenovo,dizenjuar për të qënë të rehatshëm dhe shumë produktiv. Tastiera është rezistente ndaj ujit dhe me butona në madhësi të plotë. Mausi mund të përdoret me të dyja duart.

Ka stok

SKU: CNG2220-B Modeli: KW201 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Airpods 2nd Generation

12,990 L
 
- 12%
Ofertë!

AirPods Max – Sky Blue

52,990 L
Kurseni: 7,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

KW201

Connectivity

Wireless

Color

Black

Mouse Details
DPI

800-1200-1600

Keyboard Details
Current Voltage

DC 1.5 V / <15mA

Battery Type

1*AAA

Key life

5 million times

Dimension

447 x 126 x 21.5 mm

Weight

320.7 g

ADAPTATION SYSTEM

Windows 2000/ XP/ VISTA/ win7/ win8/ win10, etc

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Lecoo Keyboard Wireless

1 x Lenovo Lecoo Mouse Wireless

1 x Manual

2 x batteries