Logitech G G733 Lightspeed Wireless RGB Gaming Headset

13,990 L

 

Kufje lojrash wireless të krijuara për performancë dhe rehati. Pajisur me të gjithë tingullin rrethues, filtrat e zërit dhe ndriçimin e avancuar që ju nevojitet për t’u dukur, tingëlluar dhe luajtur me më shumë stil se kurrë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue, White

HEADPHONE
Driver

Hybrid mesh PRO-G 1.57" / 40 mm

Impedance

39 Ohms (Passive)
5000 Ohms (Active)

Active Noise Cancellation

No

Controls/Microphone Location

Controls: Earpiece (Side Unspecified)
Microphone: Adjustable Boom

Microphone Pickup Pattern

Cardioid (Unidirectional)

Frequency Response

20 Hz to 20 kHz (Wireless)

Maximum Sound Pressure Level (SPL)

88 dB

Wireless Range

65.6' / 20 m

Transmitter Host Connection

USB Type-A

Battery Runtime

29 Hour (Lights Off)
20 Hours (Lights On)

LED Indicator

Yes

Dimensions

194 x 190 x 83 mm

Weight

278 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Gaming Headset

Reversible soft headband (attached)

Detachable microphone

LIGHTSPEED wireless receiver (USB-A)

USB-C to USB-A charging cable

User documentation