SAPO ERDHI

Logitech G PRO X Superlight Wireless Gaming Mouse

11,990 L

 

I krijuar për lojtarët konkurrues, mausi i lojërave me wireless G PRO X SUPERLIGHT nga Logitech ju jep lëvizje të qetë dhe saktësi të avancuar. Teknologjia pa tela LIGHTSPEED nga Logitech me valë pro-grade ofron lidhje me valë 2,5 GHz, duke ju dhënë një përvojë të përmirësuar. Sensori optik HERO 25K i Logitech ju jep një maksimum 25,600 dpi, shpejtësi raportimi 1,000 Hz dhe kohë përgjigjeje 1ms për kontroll të përmirësuar dhe saktësi. Mausi i lojrave me wireless G PRO X SUPERLIGHT është projektuar për përdorim me dorën e djathtë, përmban 5 butona të programueshëm dhe ka një jetëgjatësi baterie deri në 70 orë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

910-005940

Color

Magenta, Black, White

GENERAL
Sensor

HERO

Sensor Type

Optical

DPI

100 – 25,600 DPI

Scroll Type

Scroll Wheel

Polling Rate

1000 Hz

Response Time

1 ms

Acceleration

40 g / 400 IPS

Number of Buttons

5

Mouse Hand Orientation

Right Hand

CONNECTIVITY
Connector

USB Type-A

Wireless Connectivity

2.4 GHz RF

Wireless

2.4 GHz Radio/RF

Wireless Range

2 M

POWER
Maximum Battery Life

70 H

LED Indicator

Yes

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

125.0 x 63.5 x 40.0 mm

Weight

63 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Logitech G PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse
  • LIGHTSPEED Wireless Receiver
  • USB Charging/Data Cable
  • Receiver Extension Adapter
  • Optional Grip Tape
  • Cloth Wipe