Logitech G304 Gaming Mouse

3,990 L

 

Maus wireless nga Logitech. Lidhet shumë thjeshtë me kompjuterin ose laptopin. Kompakt dhe i rehatshëm. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm, bateri jetëgjatë, dizenjuar me teknologjinë më të fundit inovative, bateri jetëgjatë dhe me ngjyrë vibrante ndryshe nga modelet e mëparshme.

Ka stok

SKU: DUN733-BL Modeli: G304 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

G304

Color

Blue

Wireless report rate

1000Hz (1ms)

Wireless technology

LIGHTSPEED Wireless

Microprocessor

32-bit ARM

PTFE Feet

250-km range

Battery Life

250 hours

Onboard memory

1 profile

Sensor

HERO™

Resolution

200 – 12,000 dpi

Max. acceleration

40 g

Max. speed

400 IPS

Weight

99 g

Dimensions

Height: 116.6 mm
Width: 62.15 mm
Depth: 38.2 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x G304 Gaming Mouse

1 x LIGHTSPEED™ USB receiver

1 x User documentation