Logitech G440 Mouse Pad

2,990 L

 

Tapet mausi nga Logitech për një kontroll më të mirë dhe lëvizje të shpejta gjatë kohës që luani ose punoni.

Ka stok

SKU: DUN1290-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Dimension

280 x 340 x 3 mm

Weight

229 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech G440 Mouse Pad

User documentation