SAPO ERDHI

Logitech G502 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

8,990 L

 

Mausi i lojërave Logitech G502 LIGHTSPEED kombinon pa probleme dizajnin popullor të paraardhësit të tij me tela me funksionalitetin me valë, duke shfaqur sensorin e avancuar HERO 25K të Logitech për gjurmim të saktë deri në 25,600 dpi. Me 11 butona të programueshëm dhe një rrotë lëvizëse tepër të shpejtë, ai ofron një përvojë lojërash të personalizueshme dhe të përgjegjshme. Estetika e mausit përmirësohet nga dy zona të ndriçimit LIGHTSYNC RGB të personalizueshëm, ndërsa bateria e tij e integruar ofron deri në 48 orë përdorim me ndriçimin e paracaktuar, e zgjatur deri në 60 orë pa ndriçim. Karikimi i shpejtë pesë-minutësh siguron një përdorim mbresëlënës prej 2,5 orësh. Mausi përfshin gjithashtu tensionimin mekanik të butonit të çelësit për një ndjesi të kënaqshme klikimi, butonin DPI për rregullime gjatë perdorimit dhe rregullim të personalizueshëm të ekuilibrit dhe peshës.

Ka stok

SKU: DUN2024-B Modeli: G502 Wireless Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Specifications
DPI

25,600

Scroll Type

4-Way Scroll Wheel

Polling Rate

1000 Hz

Acceleration

40 g / 400 ips

Number of Buttons

11

Mouse Hand Orientation

Right

LED Illumination

RGB Customizable

Full-Functionality OS Support

Chrome OS, Mac, Windows

Connectivity
Connector

USB Type-A

Wireless Connectivity

2.4 GHz RF

Power
Maximum Battery Life

48 Hours (Operating)

Dimensions & Weight
Dimensions

132.1 x 76.2 x 40.6 mm

Weight

114 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Logitech G G502 LIGHTSPEED Gaming Mouse
  • LIGHTSPEED Wireless Receiver
  • Receiver Extension Adapter
  • Charging/Data Cable
  • Accessory Box
  • 4 x 2g Weights
  • 2 x 4g Weights