Logitech G840 XL Gaming Mouse Pad

2,490 L

 

Me një sipërfaqe gjigante, G840 ju jep më shumë hapësirë se kurrë më parë ​​për të luajtur. Sipërfaqja e akorduar me performancë siguron saktësi dhe qëndrueshmëri maksimale për mausin e lojërave duke ofruar imazhe optimale të sensorëve që përkthen lëvizjen e mausit në lëvizje të saktë të kursorit edhe me shpejtësi të lartë. Baza e gomës e mban të gjithë sipërfaqen në vend duke parandaluar që copa të mblidhet. Trashësia 3 mm në një madhësi kaq të gjerë ofron stabilitetin që ju nevojitet si për mausin ashtu edhe për tastierën.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Dimension

400 x 900 x 3 mm

Surface

Performance-Tuned

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech G840 XL Gaming Mouse Pad