Logitech K480 Slim Bluetooth Multi-device Keyboard

4,990 L

 

Tastierë wireless nga Logitech. Mund të lidhet me Bluetooth. Është tastierë e plotë duke perfshirë edhe numrat. Ka jetëgjatesi baterie deri në 24 muaj dhe lidhet me dy pajisje njëkohësisht të cilat mund t’i ndërroni vetëm me anë të një celësi. Tastiera është përshtatshme edhe për telefona dhe tableta. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
TECHNICAL SPECIFICATIONS
Connectivity

Bluetooth

Wireless range

>33 ft / 10 m wireless range

Optional software

Logitech Options for Mac®: OS 10.14 or later
Logitech Options for Windows: 10 or later

Indicator Lights (LED)

Battery indicator light

Battery life

Battery: 2 x AAA (included)
Battery life: 24 months

Special Keys

Hotkeys (e.g. Home, Search, Back, App-Switch and Contextual Menu), Easy-Switch
Connect/Power: On/Off Switch

Key Life

Up to 5 million keystrokes

Tablet Cover and Stand

Fits most phones and tablets up to 0.4 inches (10.5 mm) thick and 10 inches (258 mm) wide.

DIMENSIONS
Height

7.68 in (195 mm)

Width

11.77 in (299 mm)

Depth

0.79 in (20 mm)

Weight

28.92 oz (820 g)

SYSTEM REQUIREMENTS
HID profile

• PC: Windows 10 or later
• Mac®: macOS 10.14 or later
• Chrome OS
• iPadOS® 13.1 or later
• iPhone® iOS 11 or later
• Android 7 or later
• Internet connection (for optional software download )

Color

Black, White

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Keyboard
  • 2 AAA batteries (pre-installed)
  • User documentation