SAPO ERDHI

Logitech StreamCam Full HD Webcam

11,990 L

 

Logitech StreamCam është një mjet i gjithanshëm i krijuar për të ngritur lart krijimin e përmbajtjes. E përkryer për platforma si Twitch, YouTube dhe Instagram, ai mbështet video Full HD 1080p me 60 fps, duke siguruar transmetim të qetë dhe të saktë të videos. Pajisur me funksionet e Fokusimit automatik dhe Ekspozimit inteligjent të drejtuar nga gjurmimi i fytyrës, garanton shikueshmëri dhe stabilitet të qartë ndërsa mikrofonat e dyfishtë të përparmë përmirësojnë cilësinë e audios. Pajtueshmëria e kamerës me softuerin Logitech Capture zhbllokon automatizimin për ekspozimin, fokusin dhe stabilizimin, duke u mundësuar krijuesve të fokusohen në përmbajtje. Lidhja USB Type-C siguron transferim efikas të videos dhe kapsja e integruar e monitorit lejon vendosje të gjithanshme. Me mbështetjen për OBS, XSplit dhe Streamlabs, StreamCam lejon krijuesit të prodhojnë përmbajtje të gjallë dhe autentike pa mundim nëpër platforma të ndryshme.

Color
SKU: N/A Modeli: StreamCam Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

StreamCam

Color

Black, White

Specifications
Lens

Premium Full HD Glass Lens

Aperture

f/2.0

Focal Length

3.7 mm

Field of View

78° (diagonal)

Focus

Autofocus (10 cm to infinity) / Face-based autofocus with Logitech Capture

Max Video Resolution

1080p/60 fps in MJPEG format

Supported Resolutions

1920×1080, 1280×720, 960×540, 848×480, 640×360, 320×240

Supported Frame Rates

• MJPEG: 60 fps, 30 fps, 24 fps, 20 fps, 15 fps, 10 fps, 7.5 fps, 5 fps
• YUY2, NV12: 30 fps, 24 fps, 20 fps, 15 fps, 10 fps, 7.5 fps, 5 fps

Audio
Audio Channels

Stereo or Dual Mono

Microphone

Dual Omnidirectional Microphones with Noise Reduction Filter

Compatibility
Windows®

Windows® 10 or later

macOS

macOS 10.14 or later

Processor Requirement

7th Gen Intel® Core™ i5 or later

Connection

USB 3.1 Gen 1 Type-C direct connection

Dimensions & Weight
Dimensions

66 x 58 x 48

Weight

150 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Camera
1x Cable USB 3.1 Gen 1 Type-C
1x Monitor Mount
1x Tripod Mount