Mcdodo DisplayPort to DesplayPort High Definition Cable

1,490 L

 

Kjo kabllo lidh një kompjuter të pajisur me DisplayPort me një monitor ose projektor me port Display. Suporton audio me definicion të lartë dhe video 4K: E përsosur për transmetim videosh ose lojrash.

Ka stok

SKU: CNG3117-B Modeli: CA-8140 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

2m

Color

Black

Interface

DisplayPort v.1.2

Connectors

2x Displayport (male)

Features

– 4K High resolution
– 165Hz Refreshing rate
– Compatible with multiple devices
– Durable
– Adjustable

Resolution

4K High Resolution Image

Refresh Rate

165Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mcdodo DisplayPort to DesplayPort High Definition Cable