Mi Electric Shaver Replacement Head

2,090 L

 

Kokë zëvendesuese për MI 5-Blade Shaver. E cila rrotullohet 360 gradë për t’ju përshtatur kontureve të fytyrës dhe tehe me dy shtresa për performancë sa më të mirë, gjithashtu eshte dhe kundra ujit.

Ka stok

SKU: DUN1511-B Modeli: MSWT501 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Compatible

MI 5-Blade Electric Shaver

Dimensions

63 x 40 x 20 mm

Weight

0.02 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Electric Shaver Replacement Head