Xiaomi Smart Pet Food Feeder Desiccant Cartridge

1,990 L

 

Materiale të sigurta dhe miqësore me mjedisin për përthithjen e lagështirës, sigurojnë në mënyrë efektive cilësinë dhe freskinë e ushqimit për kafshët shtëpiake, duke ngadalësuar oksidimin dhe duke mbajtur ushqimin e freskët.

Ka stok

SKU: DUN1508-W Modeli: XWDB01MG-GL Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Additional Information

High moisture absorption rate
Environmentally friendly
Controls moisture and maintains freshness

Kind of product

Hygiene and care

Pet type

Small animals

Material

PTE + ABS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

3 x desiccant cartridges

1 x Manual