Mi Robot Vacuum S10 Brush

1,990 L

 

Furçë fshirëse për pajisjen Xiaomi Robot Vacuum S10. Perfekte për pastrim të thellë mbi çdo sipërfaqe dhe me material të butë. Siguron jetëgjatësi dhe pastërti maksimale.

Ka stok

SKU: DUN2074-O Modeli: B106GL-ZK Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum S10+

32,990 L
 
- 20%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop S10

19,990 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

B106GL-ZK

Color

Orange/Black

Compatibility

S10

Dimensions

43 x 43 x 187 mm

Weight

52.5g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mi Robot Vacuum S10 Brush