Xiaomi Mi Electric Shaver S700 Replacement Head

2,990 L

 

Kokë zëvendesuese për makinë rroje. E cila rrotullohet 360 gradë për t’ju përshtatur kontureve të fytyrës dhe tehe me dy shtresa për performancë sa më të mirë. Kundra ujit.

Ka stok

SKU: DUN1510 Modeli: BHR5722GL Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
SHAVER HEAD
Model

S700

Dimensions

12 x 103 x 82 mm

Weight

0.03 kg

Features

– Wet or dry shaving
– IPX7 waterproof full body, easy to clean
– 360° floating shaving technology, suitable for all facial contours
– Blades made of high quality JFE and SANDVIK steel, more durable use
– Removable head for more comfortable and effective cleaning
– Ceramic blade
– Extreme sharpness
– Diamond polished

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Electric Shaver S700 Replacement Head