Xiaomi Robot Vacuum S10 Mop Pad

2,290 L

 

Shtresë pastrimi për Xiaomi Mi Robot Vacuum S10, vendoset dhe pastrohet lehtësisht. Përbëhet nga material me kualitet maksimal i cili siguron pastrim të thellë mbi cdo sipërfaqe.

Ka stok

SKU: DUN2076-W Modeli: B106GL-TB Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 24%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop S10

18,990 L
Kurseni: 6,000 L
- 36%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum X10

44,990 L
Kurseni: 25,000 L
- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 Plus

24,990 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

Model

B106GL-TB

Compatibility

Xiaomi Robot Vacuum S10

Dimensions

139 x 4 x 300 mm

Weight

46g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mop Pad