Microsoft Surface Dock 2 Adapter

31,990 L

 

Adaptori Surface Dock 2 i jep më shumë energji laptopit tuaj duke e transformuar laptopin tuaj Surface ne nje kompjuter Desktop. Gjithashtu ai suporton karikim me te shpejte te pajisjeve dhe transferim me te shpejte te te dhenave.

Ka stok

SKU: DUN1218 Modeli: SVS-00008 Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Compatibility

Surface Pro 7+
Surface Pro 8
Surface Laptop Studio
Surface Laptop 4
Surface Book 3 (13.5" & 15")
Surface Laptop 3
Surface Pro 7

Supports dual 4k monitors at 60Hz:

Surface Go 3
Surface Laptop Go
Surface Book 2
Surface Laptop 2
Surface Laptop
Surface Pro X
Surface Pro 6
Surface Pro (5th Gen)
Surface Go 2
Surface Go

Not compatible with:

Surface Pro 4
Surface Pro 3
Surface Book (1st Gen)

Dimensions

130 x 70 x 30 mm

Weight

515 g

Connections

199 W power supply
Supports dual 4K at 60 Hz
Surface Connect cable (80 cm)
2 front-facing USB-C® (10 Gbps) (15 W)
2 rear-facing USB-C® (10 Gbps) video display enabled (7.5 W)
2 rear-facing USB-A 3.2 (10 Gbps) (7.5 W) 3.5 mm in/out audio jack
1 gigabit Ethernet
Security lock support

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Microsoft Surface Dock 2 Adapter