Multifunction Bicycle Horn, Lamp, Mobile Phone Bracket

1,990 L

 

Mbajtese celulari per biciklete. Me 4 funksione ne nje pajisje te vetme. Llampe per ndricim me fuqi 400 lumen, borie deri ne 130dB, mbajtese per telefonin deri ne 6.5 inch dhe powerbank me kapacitet 2000 mAh ose 4000mAh. E thjeshte per tu instaluar ne timonin e bicikletes. Rezistente ndaj ujit dhe pluhurave. E pajisur me gomine mbrojtese ne pjesen ku mbahet celulari per te mos e gervishtur. 

Battery Capacity
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Lamp

400 lumen

Horn

130dB

Use time

6-12 hours

Material

Plastic + silicone

Compatibility

smartphone up to 6.5 inch

Battery Capacity

2000 mAh, 4000 mAh

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim