SAPO ERDHI

Xiaomi Electric Scooter Riding Gloves

3,490 L

 

Duart tuaja tashme do të jenë të mbrojtura në ditët e ftohta të dimrit falë Xiaomi i cili vjen me dorezat ST01RM. Të papërshkueshme nga era dhe të izoluara duke siguruar ngrohtësi në çdo kohë, me veshje silikoni kundër rrëshkitjes për udhëtim të sigurt dhe me gishtin tregues e atë të madh që ju lejon të përdorni lehtësisht smartphone apo skuterin tuaj.

Ka stok

SKU: DUN1595-B Modeli: ST01RM Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ST01RM

Color

Black

GENERAL
Material

84% nylon + 16% spandex

Lining

100% polyester

Fillers

100% polyester

Size

Large

Dimensions

Palm width: 11 cm
Full length: 26.5 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gloves Pair