Number Code Lock for Scooter

990 L

 

Kavo për scooter dhe biçikleta. Siguri maksimale pasi është e pajisur me kod sigurie. Është e përbërë nga një material rezistent. 

Ka stok

SKU: CNG2746-B Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Features

– Safe
– Durable
– Adjustable
– Number Code Lock
– Resistant

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Number Code Lock for Scooter