Nvidia Inno3D Ge Force G210 1GB SDDR3

4,990 L

 

Karta grafike NVIDIA Inno3D Ge Force G210, ka kapacitet memorie 1GB dhe vendoset shume thjeshte ne bordin e kompjuterit duke u lidhur me nje burim energjie me fishe 8-pin. Ne pjesen e pasme ka 4 dalje DisplayPort dhe nje dalje DVI,  me ane te se cilave mund te lidhni deri ne 5 monitore njeheresh.

Ka stok

SKU: BKG013 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Generic

Manufacturer

‎INNO VISION MULTIMEDIA LIMITED

Graphics RAM Type

‎DDR3 SDRAM

Graphics Card Ram Size

1 GB

Graphics Card Interface

‎PCI-Express x16

Graphics Coprocessor

‎GeForce 210

Package Dimensions

20 x 15.2 x 3.6 cm

Item Weight

‎270 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nvidia Inno3D Ge Force G210 1GB SDDR3