Xiaomi Bange BG-2353 Anti-Theft Crossbody Sling Bag

2,990 L

 

Çantë unisex nga Bange e prodhuar nga material shumë cilësor dhe rezistent. Peshon shumë pak por në të njëjtën kohë ka vend të mjaftueshëm për portofolin dhe sendet tuaja me vlerë. Ka zinxhir të dyfishtë kundër vjedhjeve dhe duket shumë bukur me pothuajse çdo veshje tuajën.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Camo, Blue, Gray, Red

Model

BG-2353

Material

Polyester

Dimensions

31 x 8 x 18 cm

Weight

550 gr

Features

– Premium Material
– Multipurpose Storage
– Adjustable Shoulder Strap
– Customized Zipper
– Light & Comfortable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Bange Bag BG22085