Protective Case For Blackview Tab 7

490 L

 

Këllëf për tabletin Blackview Tab 7.Mbroni tabletin tuaj nga rënia dhe goditjet aksidentale.I bërë nga silikoni i butë ultra i hollë për ndjenjën e rehatshme të prekjes ndërsa siguron mbrojtje maksimale. Pjesa e dendur silikoni mbulon plotësisht pjesën e pasme, anët dhe zgjeron sipërfaqen e tabletit tuaj duke ofruar një mbrojtje më të mirë në përdorimin e përditshëm. Dizajni i palosshëm është shumë i përshtatshëm për të ofruar kënde të ndryshme shikimi kur shikoni video, dërgoni mesazhe, luani lojëra ose mësoni etj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Grey, Blue, Silver

Compatible With

Blackview Tab 7

Features

Magnetic
Shockproof
Lightweight
Slim
Foldable

Material

PU Leather
Silicone

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cover