Xiaomi Mi Luggage Classic 20

7,990 L

 

Valixhe klasike nga Xiaomi. Hapesire e bollshme dhe me shume xhepa ne brendesi. Model elegant dhe i forte, i pershtatshem per cdo lloj udhetimi. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue, Gray

Size

20 inches

Capacity

38 L

Construction material

Outer material: polycarbonate
Inner material: polyester

Wheels

4 double wheels with 360 degree movement

Additional Features

TSA lock
Resistant material
Light and strong
Telescopic handle
Spinning wheels

Dimensions L x W x H

Folded Dimensions: 356 x 225 x 505 mm
Unfolded Dimensions: 375 x 225 x 550 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Suitcase Xiaomi Luggage Classic 20 Black
  • 1 x User Guide
  • 1 x Suitcase Tag
  • 1 x Protector